Koloběžka Urban 4.1

Brzdy TEKTRO s integrovaným zvonkem
Délka 1750 mm
Délka nášlapu 480mm
Hmotnost 10 Kg
Kola Přední 26“ a zadní 20“
Madla CRUSSIS, ergonomicky tvarovaná
Náboje CRUSSIS s průmyslovými ložisky
Pláště RUBENA WALRUS
Nosnost 150 Kg
Pláště SCHWALBE Big Apple
Představec CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm
Ráfky Přední 26“ a zadní 20“, CRUSSIS dvoustěnné
Rám CRUSSIS se šroubovaným nášlapem
Řídítka CRUSSIS Alu MTB, 620 mm
Rozvor kol 1170 mm
Světlost nášlapu 50 mm
Vidlice CRUSSIS
Výška 980 mm
   
   
   
   

Jízda na koloběžkách CRUSSIS je zábava, relax i maximální sportovní  zážitek! Kategorie koloběžek CRUSSIS URBAN mají vysoké sportovní ambice a  jsou určeny pro hobby i sportovně nadšené koloběžkáře. Urbanka je  kvalitní sportovní koloběžkou, nikoliv hračkou! Jízda na nich je jak  zábavou tak fyzickým i duševním relaxem. Předností koloběžek CRUSSIS  řady URBAN je vysoká tuhost patentovaného řešení rámu, díky níž se  energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do  přímého směru jízdy. Krátký rozvor kol zaručuje vynikající jízdní  vlastnosti a perfektní ovladatelnost koloběžky. Koloběžka je osazena  náboji s průmyslovými ložisky, které mají při jízdě minimální odpor a  vynikající setrvačnost. Pláště SCHWALBE BIG APPLE s velmi nízkým valivým  odporem mají perfektní jízdní vlastnosti jak na silnici, tak v lehkém  terénu, kde dobře vedou zvolenou stopu. Koloběžky CRUSSIS URBAN jsou  osazeny brzdami TEKTRO s vysokým brzdným účinkem. Brzdové páčky jsou  navíc vybaveny integrovaným zvonkem. Kabeláž je vedena vnitřkem rámu,  čímž je zamezeno jakémukoliv mechanickému poškození brzdného systému.  Velmi příjemná anatomická madla perfektně padnou do každé ruky a jsou  vhodná i pro dlouhé vyjížďky. Koloběžky CRUSSIS řady URBAN jsou určené  juniorům od 10 let až po dospělé do 200cm.

Koloběžky řady URBAN jsou vhodné na zpevněné cesty, cyklostezky nebo  do lehčího terénu, ale v žádném případě se neztratí ani ve městě!

Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za  příznivou cenu. Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS.  Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

Cena: 8 790 Kč včetně DPH.

Další koloběžky URBAN ZDE.